O mnie

Anglistka, iberystka, lektor, trener języków obcych. Pasjonatka podróży i poznawania krajów i kultur. Właścicielka szkoły językowej Inspiro Language Academy w Krakowie. Zagadnieniom związanym z nauką języków przygląda się od lat z perspektywy osoby uczącej się i nauczającej.

Ja

Wiedzę o uczeniu się i nauczaniu języków obcych czerpię ze swoich doświadczeń i doświadczeń moich uczniów. Stale poszukuję odpowiedzi na pytania i wątpliwości, które stawia przede mną mój zawód i moje codzienne otaczanie się językami obcymi. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, pytania i odpowiedzi, którymi dzielę się na tym blogu.

Nie jestem zagorzałym zwolennikiem, ani przeciwnikiem żadnej ze znanych mi metod nauczania języków obcych. Jestem za to zwolennikiem dobierania metod i środków ‘skrojonych na miarę’ indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z nas.

Wiem, że wprowadzenie języków obcych, jako stałego elementu naszego życia, może być przyjemne i dawać ogromną satysfakcję. Poznając siebie i dostępne środki wspomagające uczenie się, małymi krokami możemy skutecznie dążyć do osiągania swoich celów i spełniania marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>